HAKKIMIZDA
Asya Havacılık 2019 Yılında iki genç girişimci, pilot, uçak teknisyeni tarafından kurulmuş Genel Havacılık İşletmesi için tüm şartları sağlamış bir havacılık kuruluşudur.

Başkentpic ASYA ASC Havacılığın alt marka iştirakı olarak kurulmuş olup PIC (tecrübe) uçuşunu yapmak isteyen, havacılığa gönül vermiş hava yolu pilotu olmak isteyen tüm öğrenci pilotlara hizmet sunmaktadır.

Aynı zamanda Sinada Havacılık Eğitimleri ve Danışmanlık LTD olarak havacılık alanınca hem teknisyenlerin hemde pilotların ihtiyacı olan eğitim ve sınav hizmetlerini sunmakta ve organize etmekteyiz. www.sinadaair.com

Biz kurum olarak  tüm Türkiye'ye Havacılık hizmetleri vermek havacılığı herkese tanıtmak amacıyla kurulduk. Havacılığın bir çok alanında hizmet vermekteyiz ve hizmet ağımızı geliştirmeye çalışmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

- PIC Tecrübe Uçuşu ( Başkent PIC)

- EASA Part66 (Sinada Havacılık Eğitimleri ve Danışmanlık LTD.)

- Uçak Tip Eğitimi (Boeing 737 Serisi, Airbus 319/320/321,
Boeing 777, Airbus 330 uçaklarında B1 ve B2 olarak, Sinada Havacılık Eğitimleri ve Danışmanlık LTD. Altında Devam Etmektedir.)

- ICAO LEVEL (Pilotlar İçin)

ve Havacılık Alanında Özel Eğitimleri 2017 yılından bu yana sizlere sunuyoruz. 

Vermiş olduğumuz eğitimden memnun kalan yüzlerce kursiyer bulunmaktadır ve Türkiye'nin önde gelen hava yollarında çalışmaktadır.

Asya ASC Havacılık ve Anlaşmalı kurumlarımla tüm tecrübelerimizi, birikimlerini sizlerle paylaşmak üzere yanınızdayız..
CİHAT KUŞ
KURUCU / PİLOT / UÇAK TEKNİSYENİ
AHMED SAID OZBEK
KURUCU / PİLOT / UÇAK TEKNİSYENİ
PİLOT
PİLOT
PİLOT
PİLOT
UÇAK TEKNİSYENİ
UÇAK TEKNİSYENİ